Ford Fiesta

Ford Fiesta

Şehrin tüm bakışlarını takip ettiren baş döndürücü yeni dış tasarım, çeşitli akıllı teknolojiler ve gelişmiş EcoBoost Hibrit motor gücü ile Yeni Ford Fiesta, karşınızda. 

Kendine has yeni ön ızgara tasarımı ve karakteristik LED far grubu ile daha keskin ve cesur ön tasarım, Fiesta’ya sportif ve dinamik bir profil kazandırıyor. 

Geleceği düşünerek geliştirilen teknolojiler; teknik özellikleri güçlendirerek daha verimli, kişiselleştirilmiş ve keyifli bir sürüş sunuyor. 12,3" Dijital Yol Bilgisayarı, Seçilebilir Sürüş Modları ve gelişmiş 8” dokunmatik ekrandan SYNC Araç İçi Bilgi Eğlence Sistemi her yolculuğunuzu keyifli hale getirmek için tasarlandı. 

 Gelişmiş EcoBoost Hibrit motor seçeneği, ekonomik yakıt tüketimi ve daha düşük CO2 emisyonu sunarken kusursuz sürüş keyfi ve performansından ödün vermiyor.


Keyif veren sürüş deneyimi

Ford Fiesta; Seçilebilir Sürüş Modları, Geri Görüş Kamerası ve pek çok yeni özelliğiyle şehirde sürüş deneyimine yeni bir keyif katıyor.

Her yolculukta yüksek konfor

Ford Fiesta’da konforunuz için her şeyi düşündük. Otomatik Başlat-Durdur, Isıtmalı Koltuklar ve Direksiyon gibi özelliklerle konforlu yolculuğu en üst seviyede yaşayın. 

Ekonomik yakıt tüketimi, güçlü performans

Ford Fiesta’nın gelişmiş motor seçenekleriyle yüksek performans ve ekonomik yakıt tüketimi bir arada. WLTP verilerine göre, Fiesta’nın çevre dostu ve ekonomik motorunun CO2 salımı sadece 121-138 g/km ve ortalama yakıt tüketimi l/100 km: 5,3’dür.

Ford Fiesta ile güvendesiniz

Bizim için güvenliğiniz her şeyden daha önemli. Yeni Ford Fiesta’nın güvenlik teknolojileriyle hem siz hem de sevdikleriniz güvendesiniz.

Adres ve İletişim

Adres

Zeybek Mah. İzmir bulvarı No:133 Aydın/Efeler

Bize Ulaşın

+902562194000